Λέβι: "Αυτό είναι κακό όταν παίζεις με τον Απόλλωνα"

Ο τεχνικός της Ανόρθωσης, Ρόνι Λέβι τόνισε ότι μετά το γκολ η ομάδα του ανοίχθηκε και όπως τόνισε αυτό είναι κακό όταν παίζεις με τον Απόλλωνα.

Οι πιο σημαντικές του δηλώσεις:

"Είμαστε πολύ απογοητευμένοι από το αποτέλεσμα. Θα έλεγα πως αυτό το παιχνίδι χωρίζεται σε δύο μέρη. Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν πολύ καλοί τακτικά, δεν είχαμε και την τόσο μεγάλη τακτική, ήμασταν όμως ενωμένοι και συγκεντρωμένοι και βρήκαμε και την κορυφαία ευκαιρία για να γίνει το 1-0. Σε τέτοιου

είδους παιχνίδια, όταν δεν σκοράρεις σε τέτοιους είδους ευκαιρίες είναι επόμενο να δεχθείς γκολ. Και όπως φάνηκε και μετά την έξοδο του Σίλτενφελντ ενός από τους πιο έμπειρους και σημαντικούς ποδοσφαιριστές, επηρέασε την εικόνα της ομάδας και ξεκινήσαμε το δεύτερο ημίχρονο πολύ άσχημα. Δεχθήκαμε το γκολ, ανοιχθήκαν κάποιοι χώροι και αυτό είναι πολύ κακό όταν αγωνίζεσαι απέναντι στον Απόλλωνα. Συγχαρητήρια για τη νίκη."