Shqiptar

Arrestohet ë, ë, ë Greqi ër ë, Arrestohet ë, ë, ë Greqi ër ë Arrestohet një shqiptar në kufi,hyri në Greqi për të shitur armë

Δημοφιλέστερες Ειδήσεις

Share:

iNews στο Facebook

Emigranti shqiptar:"Policët grekë më vodhën 700 euro"

07/10/10 12:40

Arratiset një i burgosur nga Koridhalo,dyshohet se është shqiptar!

16/08/10 14:25

Dhimbja e nënës që emigranti shqiptar i përdhunoi fëmijën dhe më pas e hodhi në pus të gjallë

28/09/10 13:20

“Xhaxha,të lutem mos më hidh në pus” i lutej 11 vjeçarja përdhunuesit shqiptar

26/08/10 11:15

Ikën nga duart e policëve emigranti shqiptar në Athinë!

09/11/10 15:36

Greqi:Sulmohet autobusi shqiptar me molotov

30/08/10 12:45

Trajneri shqiptar i AEK shënon fitoren e parë

04/10/10 14:55

Cili lojtar shqiptar ka marrë timonin e skuadrës së madhe greke?

30/09/10 11:45

Arretohet një shqiptar,masakroi një 11 vjeçare për arsye erotike!

23/08/10 11:05

Ειδήσεις Shqiptar