Ουτε τους... ξυλοκοπους του παοκ δεν μπορεσε να κερδισει ο παναθηναϊκοσ!!!

22:01 16/2/2016 - Πηγή: Fimotro
ΚΕΡΔΙΖΕ ΜΕ 2-0 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΟΦΑΡΙΣΤΗΚΕ 2-2!
ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΕΛΙΑ ΟΙ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ
Με μια ακόμα ντροπιαστική εμφάνιση, ο Παναθηναϊκός και ενώ από τύχη προηγήθηκε με 2-0 μέσα στη Λεωφόρο του ΠΑΟΚ
τελικά ισοφαρίστηκε από τους καλύτερους Θεσσαλονικείς...
και δεν μπόρεσε να κερδίσει άλλο ένα παιχνίδι μέσα στην έδρα του!
Χωρίς να παίξουν κανένα ποδόσφαιρο αξιώσεων οι... ξυλοκόποι του ΠΑΟΚ, πήραν το αποτέλεσμα που ήθελαν χωρίς καμία δυσκολία και παρ'οτι στα τελευταία λεπτά έμειναν με δέκα παίκτες!
Τελικό σκορ 2-2 με τον ΠΑΟΚ να αισθάνεται αδικημένος αφού έπαιξε καλύτερα. Το σκορ διαμορφώθηκε με δυο γκολ του Μπεργκ και του Καλτσά στις αρχές των δυο ημιχρόνων. Ένα γκολ από τον Πέλκα και ένα ακόμα με τρομερό σουτ του Τσίμιροτ για τους Θεσσαλονικείς. Απαράδεκτο κοουτσάρισμα από τον Στραματσόνι που έχασε το παιχνίδι μέσα από τα χέρια του. Όσο για τις μετεγγραφές του Ιανουαρίου που έκανε ο Αλαφούζος, μόνο γέλια προκαλούν στους φιλάθλους του Παναθηναϊκού. Πως κατόρθωσε και βρήκε τόσους... τελειωμένους όλους μαζί;