Αγνωριστος...

ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ ΠΟΥ "ΜΑΖΕΨΕ" ΤΕΣΣΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ...
Σε μια από τις χειρότερες Ευρωπαϊκές βραδιές του τα τρία τελευταία χρόνια ο Ολυμπιακός πολύ κακός έχασε δίκαια και καθαρά από την Ατλέτικο με 4-0 χωρίς να κάνει ούτε ευκαιρία! Πολύ...
κακή εμφάνιση από την ομάδα του Μίτσελ, πάρα πολύ καλή η Ατλέτικο, τον κέρδισε χωρίς πρόβλημα από το πρώτο ημίχρονο με δυο λάθη του Ρομπέρτο και του Μποτία. Με αυτά τα ερυθρόλευκα
λάθη η Ατλέτικο προηγήθηκε 2-0 στα πρώτα 45 λεπτά. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ολυμπιακός δεν μπόρεσε να αντιδράσει και μοιραία δέχτηκε δυο γκολ και πάλι από δικά του λάθη, χωρίς ο Ολυμπιακός να μπορέσει να περάσει ούτε την σέντρα! Τα γκολ των Ισπανών Γκαρθία και Μάντζουκιτς (χατ-τρικ), η Ατλέτικο Μαδρίτης κέρδισε με 4-0 τον Ολυμπιακό στο «Β. Καλντερόν». Με δεδομένο το άλλο αποτέλεσμα στον αγώνα Μάλμε - Γιουβέντους ο Ολυμπιακός εάν κερδίσει την τελευταία αγωνιστική την Mάλμε συνεχίζει στο Europa League