Ήταν στραβό το κλίμα...

Σε οριακό σημείο βρίσκεται η ΑΕΚ και ο Ντούσαν Μπάγεβιτς ψάχνει τις λύσεις. Το χτεσινό παιχνίδι με τον Πανθρακικό δεν εξελίχθηκε σε ένα ματς ώστε να αναστηθεί ψυχολογικά η ΑΕΚ πετυχαίνοντας μια νίκη με ευρύ σκορ αλλά αντίθετα οι σχέσεις παικτών-οπαδών διαδέχονται τα πλήγματα το ένα μετά το άλλο...Δεν ήταν μόνο τα συνθήματα των οπαδών που έκαναν την ατμόσφαιρα... "ασήκωτη" αλλά υπήρξαν μεμονωμένα περιστατικά έξω από το γήπεδο.Το χρονικό των αποδοκιμασιώνΤα πρώτα γιουχαΐσματα
ακούστηκαν στο 75' του ματς κι ενώ είχαν περάσει κάποια λεπτά από τη μείωση του σκορ σε 3-2. Μάλιστα, οι αποδοκιμασίες εντάθηκαν και έγιναν... "μαζικές" στο 78ο λεπτό της αναμέτρησης, έπειτα από το πρώτο δοκάρι του Πανθρακικού.Στη συνέχεια, οι «Ενωσίτες» εξέφρασαν με διάφορα συνθήματα της απογοήτευσή τους: «Παίξτε μπάλα, ρε, παίξτε μπάλα, ρε, η υπομονή τελείωσε θα σας γαμ...», ήταν το σύνθημα των φίλων της ΑΕΚ και δείχνει ότι ο κόσμος έχει αγανακτήσει από τα όσα παρακολουθεί το τελευταίο διάστημα με τους παίκτες να