Το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας

Πλούσιο είναι το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα της Κυριακής (22/12), τόσο όσον αφορά την εσωτερική δράση, όσο και αυτήν από τα ξένα πρωταθλήματα και τις διοργανώσεις. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

10:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατ. ανδρών, Αλτα Μπάντια

11:15 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Αλματα, Schonach

11:30 Eurosport

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατ. Γυν., Βαλ Ντ' Ισέρ

12:00 Eurosport 2 Ελεύθερα Άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες - HS 108, Χίντερζαρτεν

12:30 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομαδικό σπριντ, Ασιάγκο

13:00 OTE Sport 5 Μπιλμπάο - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

13:00 OTE Sport 4 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός Α1 ανδρών

13:00 OTE Sport 1 Εσπανιόλ - Βαγιαδολίδ La Liga

13:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατ. ανδρών, Αλτα Μπάντια

13:30 Action 24 Ρόντα - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 OTE Sport 2 Μπολόνια - Τζένοα Serie A

14:30 Eurosport 2 Freestyle Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ski Cross, Innichen-Ιταλία

14:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατ. Γυν., Βαλ Ντ' Ισέρ

15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός Superleague

15:30 Action 24 Γάνδη - Κλαμπ Μπριζ Πρωτάθλημα Βελγίου

15:30 OTE Sport 1 Σαουθάμπτον - Τότεναμ Premier League

16:00 OTE Sport 4 Σασουόλο - Φιορεντίνα Serie A

16:00 OTE Sport 3 Ρόμα - Κατάνια Serie A

16:00 OTE Sport 2 Αταλάντα - Γιουβέντους Serie A

16:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπουργκ Bundesliga

17:15 Novasports 3 Πλατανιάς - Πανιώνιος Superleague

17:15 Novasports 4 ΑΕΛ Καλλονής - Εργοτέλης Superleague

17:15 Novasports 2 - HD2 Αστέρας Τρίπολης - Βέροια Superleague

17:30 Novasports 7 Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:00 OTE Sport 4Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου Football League

18:00 OTE Sport 2 Χετάφε - Μπαρτσελόνα La Liga

18:00 OTE Sport 1 Σουόνσι - Έβερτον Premier League

19:00 Action 24 Σταντάρ Λιέγης - Άντερλεχτ Πρωτάθλημα Βελγίου

19:30 Novasports 1 - HD1 Παναθηναϊκός - Ξάνθη Superleague

19:30 ΔΤ Άρης - Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδος - Ημιτελικά

20:00 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο SBS, Copperhead/ΗΠΑ

20:00 OTE Sport 5 Τσεντεβίτα - Παρτίζαν Αδριατική Λίγκα

20:00 OTE Sport 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

20:15 Eurosport Olympia International Show Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο

20:15 OTE Sport 4 Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa

21:30 OTE Sport 3 Σάσαρι - Σιένα Serie A

21:45 OTE Sport 1 Ίντερ - Μίλαν Serie A

22:00 OTE Sport 5 Θέλτα - Οσασούνα La Liga

22:00 O TE Sport 2Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

02:00 OTE Sport 3 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Τορόντο Ράπτορς NBA

04:30 OTE Sport 2 Λος Άντζελες Κλίπερς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς

Keywords
Τυχαία Θέματα
iNews > Ειδήσεις > Attiki Press
Το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας,