Με άλλον αέρα στην Αθήνα η Στουρμ!

Επιστροφή στις νίκες για τη Στουρμ Γκρατς και μάλιστα στο μεγάλο ντέρμπι της αγωνιστικής. Η αντίπαλος του Παναθηναϊκού επικράτησε 1-0 εντός έδρας της Ραπίντ Βιέννης και βρέθηκε μια ανάσα από την κορυφή της βαθμολογίας. Με παίκτη λιγότερο τελείωσαν οι φιλοξενούμενοι που διαμαρτύρονται για την ακύρωση γκολ στις καθυστερήσεις. Με άλλον αέρα έρχεται στην Αθήνα η Στουρμ Γκρατς, η οποία και επικράτησε εντός έδρας της Ραπίντ Βιέννης με 1-0. Η αντίπαλος του Παναθηναϊκού ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα, και πήρε τους τρεις βαθμούς με γκολ του Μπάιχλερ στο 56'. Βέβαια, στο τελευταίο δεκάλεπτο τα... χρειάστηκε, με τους πρωτευουσιάνους να χάνουν σημαντικές ευκαιρίες. Μάλιστα, στις καθυστερήσεις ο Σαλίχι σημείωσε γκολ, το οποίο όμως ακυρώθηκε ως οφσάιντ. Παράλληλα, η Ραπίντ έμεινε και με π